Ювілейна благочинність активістів Зеленого інституту-2021

Другокурсники Інституту журналістики передали вихованцям дитячого будинку «Отчий дом» подарунків на 7 тисяч гривень, зібраних під час онлайн екоаукціону.
31 травня команда проєкту Зелений Інститут журналістики – студенти ІЖ КНУ імені Тараса Шевченка звітувала про результати благодійного онлайн екоаукціону «EcoInstitute», що відбувся у квітні на честь 10-річчя проєкту. Тоді протягом тижня на інстаграм-сторінці ЗІЖ (https://www.instagram.com/green.izh/) кожен охочий міг позмагатися за екологічні товари, надані партнерами акції: шопери, мішечки, іграшки, косметичні засоби та зробити свій внесок у благодійність.
Всього студентам вдалося зібрати 7 875 гривень. Ця сума була спрямована на придбання матеріалів для творчості, предметів особистої гігієни та настільних ігор для вихованців соціального закладу «Отчий дом» на Київщині.
Дотримуючись усіх карантинних обмежень, 18 травня студенти відвідали дитячий будинок та передали речі, закуплені за зібрані на екоаукціоні кошти.
Хоча карантинні обмеження через Covid-19 внесли свої корективи у проведення заходів, проте святкування ювілейного року екопроєкту не могло зірватися. У 2021 році благодійний онлайн екоаукціон підтримали постійний партнер Зеленого Інституту – ГК “Фокстрот”, що з 2009 року розвиває соціальний проєкт «Зелений офіс». Також активно долучилися до ініціативи студентів зразка 2021 року бренди екотоварів cooleco.store (https://www.instagram.com/cooleco.store/), honey_mommy_ecoshop (https://www.instagram.com/honey_mommy_ecoshop/), tatik_papik.shop (https://www.instagram.com/tatik_papik.shop/), lera_foodhunter (https://www.instagram.com/lera_foodhunter/), greendream_ecostore (https://www.instagram.com/greendream_ecostore/)

Детальніше дивіться у відео!
https://www.youtube.com/watch?v=2m6BWhFT6bw