Вибіркові дисципліни

Коментар до вибору дисциплін.
1. Дисципліни обираються відповідно до курсу, на якому студент вчитиметься у наступному навчальному році (1 курс обирає для другого і вивчатиме ці дисципліни з вересня 2017 року).

2. Курси обираються виключно з переліку опублікованого на сайті Інституту за поточний навчальний рік.

3. При виборі курсу шляхом електронного подання заяви студент пише лист на електронну адресу: navhjourn@ukr.net У темі листа обов’язково вказати спеціальність, курс, групу, ПІБ: РЗГ 2 курс 1 група Андрєєва Олександра Іванівна. Заяву подавати виключно вкладеним файлом у форматі *.doc. Для оформлення заяви необхідно відкрити файл з переліком відповідної спеціалізації, знайти курс, на якому Ви будете навчатись з вересня і вписати в заяву обрані Вами дисципліни з відповідних переліків. Переліки вказані у прикладі заяви.
Заява обирається відповідно до курсу, на якому студент навчається сьогодні. Наприклад: студент 1-го курсу відкриває заяву для 1-го курсу, а переліки обирає для 2-го курсу, на якому він вчитимиться у вересні 2017 року (3 – 4 семестр)

4. Після формування груп буде повідомлено про можливі зміни – коли обрана студентом спеціальність не набере достатньої кількості голосів, або про відбір на окремі найбільш популярні дисципліни і спеціалізації.

5. За результатами електронних заяв буде сформовано принципи відбору та остаточного затвердження складів груп. Студент зобов’язаний подати паперовий відповідник заяви методисту 13 лютого 2017 року. В цей же день буде проведено остаточний відбір на спеціалізації та дисципліни (якщо кількість студентів буде більша, ніж максимально можлива).

БАКАЛАВРИ (вибір на 2017-2018 н.р.)

Зразки заяв:
заява для 1 курсу АВМ
заява для 1 курсу ВДМР
заява для 1 курсу ЖСК
заява для 1 курсу МП
заява для 1 курсу РЗГ
заява для 2 курсу Ж
заява для 2 курсу ВСР
заява для 2 курсу РЗГ
заява для 2 курсу КТМ
заява для 3 курсу Ж
заява для 3 курсу ВСР
заява для 3 курсу РЗГ
заява для 3 курсу КТМ
заява для магістрів денної форми
заява для магістрів заочної форми

Перелік _вибікових_дисциплін:
КТМ Перелік вибікових дисциплін
ВДМР_ВСР Перелік вибікових дисциплін
ЖСК_Ж Перелік вибікових дисциплін
МП Перелік вибікових дисциплін
РЗГ Перелік вибікових дисциплін
Магістри (денна) Перелік вибікових дисциплін
Магістри (заочна) Перелік вибікових дисциплін

 

Інститут журналістики