Скажи мені, з якого ти університету, і я скажу – хто ти!

Важко не погодитись з тим, що університет впливає на формування особистості. Саме тому при знайомстві одним з першочергових запитань буде: «Який виш ти закінчив (у якому навчаєшся)?», аби надати співрозмовнику повну картину про себе.

Згадаймо, які спеціальності найбільше привертають увагу абітурієнтів… Звичайно ж це: медичні, журналістика, політологія, психологія і багато-багато інших. “Особливий статус” мають такі фахи: митна справа, податкова міліція. І проблема не у викладанні чи престижі вишу, а в тому, що багато випускників цих спеціальностей дискредитували себе як професіонали через корупцію та використання повноважень в корисливих і особистих цілях.

Послухаймо, що кажуть абітурієнти та працівники відбіркової комісії  Національного університету Державної податкової служби України.

З кожним новим поколінням усе змінюється, на щастя, на краще. Тому мати таку упереджену думку щодо цих спеціальностей вкрай неправильно та несправедливо.

Студенти, які навчаються за цими напрямами – майбутні працівники цих галузей, дають надію на світле майбутнє. Але, на жаль, як кажуть: «Коли свіжий огірок потрапляє до банки з солоними – стає теж солоним!”
facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail