«ВАРТІ» – БО ШАНУЄМОСЯ І ПРАЦЮЄМО!

Репрезентуємо електронний часопис групи ЖСК-7 третього курсу як результат опанування комплексної дисципліни «Медіавиробництво для журналістики та соціальної комунікації. Продукт за вибором».

Його тематика тісно пов’язана із нашим сьогоденням, і, зокрема, війною, яка точиться в Україні через віроломний напад росії в лютому 2022-го, а також вірою в нашу Перемогу. Тому на це й спрямована практично кожна публікація, яка розповідає про нашу колосальну підтримку ЗСУ. Прикметно – і це вперше у моїй практиці як куратора проєкту – застосування до текстів QR-кодів для того, щоб читачі змогли більше, глибше ознайомитися із запропонованою тематикою.

Оскільки в цьому семестрі ми опановували аналітичні жанри друкованої періодики, то й у матеріалах журналу студенти намагалися продемонструвати набуті знання і навички.

Іще одна суттєва деталь: ми вирішили працювати в новому, я б сказала, широко застосовуваному на Заході стилі: самі шукали теми, писали, редагували і, найголовніше – кожна учасниця проєкту самотужки зверстала і доєднала до цілісного продукту свій творчий доробок.

Особлива подяка за допомогу у вивченні дисципліни професору кафедри історії журналістики Олександру Мелещенку та асистентам Ірині Євдокименко (кафедра історії журналістики) й Данилу Філоненку (кафедра мультимедійних технологій і медіадизайну).

Алла Кобинець, доцентка кафедри періодичної преси.