В Інституті журналістики відбулася лекція американського професора Дена Ґіллмора

Студенти Інституту журналістики продовжують активно організовувати та відвідувати важливі освітні заходи. Так, 17 листопада вони долучились до відкритої лекції міжнародного значення “Mediactive: як споживати інформацію в цифрову епоху” американського професора Школи журналістики та масових комунікацій ім. Волтера Кронкайта Університету штату Аризона (США).

Онлайн-формат дозволив об’єднати понад 200 учасників. До зустрічі долучились студенти з інших університетів України – Закарпаття, Одеси, Харкова та ін.

Організацію заходу забезпечили студенти магістратури “Правова журналістика”: Єлизавета Чижик, Олег Давиденко, Єлизавета Чернова, Микита Лавріненко, а також Валерія Крапівна. Завдяки її чудовому синхронному перекладу лекції онлайн, бажаючі також змогли слухати Дена Ґіллмора й українською.

Містер Ґіллмор під час лекції зосередив увагу на ролі свідомого споживання інформації, ризиках у роботі журналіста, питаннях медіаграмотності, сучасних викликах індустрії. На зустрічі було багато питань від студентів. Обговорили й тенденції в американському інформаційному просторі.