Студенти Інституту журналістики провели прес-марафон в межах XII Всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів

Вже кілька років поспіль студенти Інституту журналістики не пропускають заходи щорічної Всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів. Цього року захід відбувся 4-6 грудня в нетиповому для всіх її пошановувачів форматі – онлайн.

Як завжди найкращі спікери з різних країн світу зібралися аби поділитися своїми професійними знаннями.

В межах тематичної спеціалізації «Право» (викладач Горська К. О.) студенти взяли участь у роботі всіх трьох днів конференції. І не лише як слухачі. Цього року вони організували справжній челендж – марафон з висвітлення найцікавіших заходів конференції в режимі live.

Гарячі дедлайни, оперативна командна робота зі створення текстів і візуального контенту дозволили зануритись у реальну редакційну кухню. А ні карантин, ні відстань між усіма учасниками команд, що готували матеріали, не стали на заваді їх успішної колаборації.

Темами цьогорічної конференції були – робота з відкритими джерелами інформації, безпека журналістської діяльності, технологічний інструментарій журналістських розслідувань, мобільна журналістика та багато іншого.

Майбутні журналісти змогли не лише долучитись до дискусій професійної спільноти, а й на практиці застосувати здобуті під час лекційних занять навички.