Стажування з можливістю подальшого працевлаштування

One Philosophy шукає в Інституті журналістики людей до своєї команди!

Заявки прийматимуться на стажування саме в одній з найкрутіших складових – Be—it Agency до 21 лютого 2022 року 18.00 EET за посиланням https://forms.gle/tQ5hHCpNsTFpMHjZ8 (результати не пізніше 25 лютого 2022 року)

До заявки додайте мотиваційний лист українською або англійською мовою (до 200 слів) на тему “Чому я хочу приєднатися до команди Be—it Agency”

Стажування проходитиме з 1 березня по 31 травня. Найкращі стажери отримають можливість працевлаштуватися у команді Be—it Agency.

Це для тебе, якщо ти:
• студент(ка) чи випускник(иця) бакалаврату або магістратури;
• спеціальність комунікації, журналістика, зв’язки з громадськістю.
• маєш відмінну письмову та усну українську мову, English не менше Upper-Intermediate;
• Прагнеш отримати крутий досвід або знайти роботу
Під час стажування обіцяємо:
• найцікавіші проекти у сфері корпоративних, цифрових, внутрішніх та державних комунікацій – Be—it Agency є партнером таких брендів, як Avon, Coca-Cola, EVA, Glovo, Hasbro, HMD/Nokia, Mastercard, McDonald’s, Mondelez, OLX, P&G, Pandora, Philips, Sony, Tous.
• практика – мінімум теорії, максимум знань “як це працює в реальному житті”, підтримку найкращих фахівців з PR/комунікацій/журналістики.
• знайомства з середовищем понад 40 професійних колег, можливість розкрити свій лідерський потенціал, проявити творчість та втілювати ідеї та проекти, які стануть основою професійного портфоліо та кар’єрного успіху.
Удачі і побачимося на стажуванні!
Команда Be—it Agency
_________________________________
Про Агенцію Be—it Agency є частиною One Philosophy, консалтингової групи, побудованої навколо спільного відчуття мети – створення реальності, в якій ми хочемо жити.

Більше про Be—it Agency http://www.be-it.agency/
Більше про One Philosophy https://one-philosophy.com/