Шановні студенти!

Вітаємо вас з початком нового навчального року!

Всупереч намаганням ворога дестабілізувати життя у нашій країні, залякати нас – ми вистояли і можемо заявити, що готові й далі вчитися та перемагати!

Дехто з вас, перебуваючи, певно, в інших країнах, пише листи та заяви щодо дозволу продовжувати навчання онлайн. Повідомляємо вам, що ректорат нашого університету рекомендує розпочинати навчальний процес у 2023-2024 н.р. очно.

Такі ж рекомендації викладено у листі до керівників факультетів та інститутів проректором Андрієм Гожиком і начальником юридичного відділу Іриною Саленко. Ці рекомендації випливають з постанови Кабінету Міністрів України «Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» (від 27 червня 2023 р. за № 651), якою з 01 липня 2023 року на всій території України скасовано карантин, встановлений з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

На виконання цієї Постанови, а також з врахуванням того, що обмеження щодо проведення освітніх заходів в навчальних корпусах тих ЗВО, які не знаходяться в зоні бойових дій (перелік територій визначається наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року за №309 (із змінами) визначаються місткістю укриттів, МОН України рекомендувало всім закладам освіти (крім розміщених на територіях, які знаходяться в зонах бойових дій, зокрема в зонах досяжності вогню ворожих РСЗВ, систем типу С-300 та аналогічних) перейти до здійснення освітнього процесу в аудиторному форматі.

Враховуючи ці дві обставини, Університет не має жодних підстав організовувати освітній процес онлайн і відновлює проведення занять в навчальних корпусах Університету, при цьому частка занять, які проводитимуться в аудиторіях на кожному курсі (як правило, всі лабораторні, практичні, семінарські, консультації і частина лекційних занять, а також всі види оцінювання) визначається місткістю укриттів (в корпусах або на відстані до 100 м від корпусів).

 

Навчально-науковий інститут журналістики, на виконання цих рішень та рекомендацій, готується розпочинати навчальний рік у такому режимі:

  • Усі лекції на всіх курсах та освітніх програмах проводити у форматі онлайн – синхронного або асинхронно.
  • Усі семінарські, практичні, лабораторні заняття – аудиторно.
  • Консультації за домовленістю – аудиторно або дистанційно.
  • Усі форми поточного, семестрового, підсумкового контролю, захисти кваліфікаційних робіт вважати такими, що проводяться в аудиторіях інституту при безпосередній участі викладачів та студентів, членів екзаменаційних комісій.
  • Основною формою обліку, розміщення навчальних матеріалів вважати гугл-класи, коди яких знаходяться у розкладі.

Відповідальними за супровід студентів до укриття під час тривоги вважати викладачів та членів екзаменаційних комісій.

Вважати неможливим проведення занять в аудиторіях до 14.00.

З метою безпеки вважати недоречним оприлюднення розкладів навчання і графіків заходів на офіційному сайті та у соціальних мережах. Також з метою безпеки рекомендовано викладачам і студентам, навчальній частині обмінюватися інформацією за допомогою електронної пошти, телефону, закритих чатів, які модеруються методистом або викладачем.

Вважати доречними зміни в організації навчання, зокрема щодо режиму, які запроваджуватиме дирекція протягом семестру, реагуючи на виклики часу.

Дирекція ННІЖ