Передзамовлення на книжку.

Дорогі друзі, оголошуємо передзамовлення на книжку «День після війни»!
«День після війни» — це книжка есеїв і зафіксований видавничий рекорд України.
158 авторів — студентів, викладачів, партнерів Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка — створили її 25 квітня 2024 року, поділившись сокровенними думками і мріями про такий бажаний день завершення війни.
Пропонуємо всім охочим передзамовити друкований примірник книжки за ціною 200 грн. Так ви зможете долучитися до боротьби за перемогу, адже в цій сумі: 130 грн — поліграфічні послуги, 70 грн — донати на ЗСУ.
Якщо Ви бажаєте придбати книжку «День після війни» (344 с.), то замовте свій примірник не пізніше 19 червня.
Студенти: здайте 200 грн старості, а староста, зібравши повну суму від групи, — Тетяні Крайніковій.
Викладачі та інші охочі: здайте 200 грн Тетяні Крайніковій.
До кінця червня книжку буде видруковано. Забрати можна буде на кафедрі видавничої справи та редагування.

З Днем журналіста!

Сьогодні професійний День тих, хто обрав публічне слово. Як служіння суспільству. Хто обрав неспокій і не толерує конформізм. Хто готовий стати на прю, якщо суне ворог. Хто солідарний з колегами у боротьбі за право на слово.
З професійним Днем, Справжні!

Юрій БОНДАР

1:1 – саме з таким рахунком завершився футбольний матч між командами курсанток ВІКНУ і студентками ІЖ

25 травня у межах Журналістської весни проходив жіночий футбол. Проведення матчу підтримала Спеціальна Олімпіада України (СОУ). Її спортсменки також взяли участь у грі.

Ще в січні 2024 року було підписано Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Спеціальною Олімпіадою України. Він передбачає, зокрема, спільну участь у різних заходах.

З лютого 2024 року в ІЖ триває медіашкола толерантності. Учасників знайомлять з діяльністю Спеціальних Олімпіад загалом і Спеціальної Олімпіади України зокрема, навчають створювати чутливий і толерантний відео, аудіо й друкований контент для медіа про людей з відхиленнями у розумовому розвитку. Тож участь спортсменок СОУ у футбольному матчі стала ще й завершенням діяльності медіашколи.

А задля рівноваги, на ворота поставили студентів 1 курсу, капітана й голкіпера футбольної команди ІЖ.

Читати далі 1:1 – саме з таким рахунком завершився футбольний матч між командами курсанток ВІКНУ і студентками ІЖ

На “Журвесні” в ННІЖ відбулася презентація книжок Віолетти Кіркоти про героїв України

У Навчально-науковому інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка в межах фестивалю “Журналістська весна”, відбулася презентація двох томів книжки “Народні герої України. Історії справжніх” Віолетти Кіртоки.

Журналістка видання “Цензор. НЕТ” Віолетта Кіртока з 2014 року регулярно висвітлює події російсько-української війни. Сьогодні, 25 травня, вона розповіла студентам, викладачам та гостям інституту про процес створення книжки, нюанси військової журналістики та плани на майбутнє її видання.

Обидва томи містять по 45 історій про героїв України: військових, волонтерів, медиків, журналістів, громадських діячів тощо. Туди увійшли розділи як про живих, так і про посмертно нагороджених героїв. Як пояснює авторка, при верстці вияснилося, що на обкладинку лягає 45 портретів — тому й було вирішено обрати таку концепцію. Вона сподівається написати ще й третій том, а наприкінці літа перша частина вийде в англійському перекладі.

Очільниця кафедри видавничої справи та редагування ННІЖ Тетяна Крайнікова (ліворуч), журналістка видання Цензор.НЕТ Віолетта Кіртока (в центрі), викладачка ІМВ Ганна Хлистун (праворуч).
Фото – Олена Рижко.

 

Інститут журналістики