Правда народжується під час дискусії

31 серпня 2020 року розпочинається п’ятий, ювілейний міжнародний проєкт «Медіадіалог 2020». Основна тема цього року – плюралізм і розуміння. Серед країн-учасниць Німеччина, Україна, Грузія, Вірменія, Молдова та Білорусь. Молдова приєдналася до проєкту вперше.

Незважаючи на ситуацію, що склалася в світі через COVID-19, та відсутність можливості розпочати проєкт в оффлайн-форматі, країни-організатори «Медіадіалогу 2020» провели дві онлайн-конференції для обговорення та планування трьох етапів проєкту (Німеччина, Вірменія, Україна), а також часткове переведення заходів в онлайн-формат за допомогою спеціальних платформ і соціальних мереж. Організаційні онлайн-зустрічі відбулися 17.06.2020 р. та 15.07.2020 р.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країнах-учасницях і за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини «Медіадіалог 2020» розпочнеться у форматі двох онлайн-семінарів (теми вказані в таблиці). Робоча мова – англійська.

Тема Дата проведення Час початку
How is Covid-19 influencing the media systems of Ukraine, Armenia and Georgia –  three countries currently going through war or frozen conflict? 31. 08.2020 р. 14:00
How is Covid-19 influencing the media systems of Belarus and Germany – two countries with different political systems? 10.09.2020 р. 14:00

Перший етап проєкту орієнтовно відбудеться у жовтні (Берлін), другий – у листопаді (Ґюмрі – Єреван), третій – у грудні/січні (Львів – Київ), якщо карантинні обмеження будуть скасовані.

Від Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка було відібрано 10 осіб для участі в онлайн-семінарах, зокрема 5 студентів магістратури (освітніх програм «Комунікаційне забезпечення діяльності громадських організацій» і «Соціально-правозахисна журналістика») та 5 студентів бакалаврату (освітніх програм «Реклама та зв’язки з громадськістю» і «Медіапродюсування»).

Зі звітом першої організаційної онлайн-зустрічі можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що “Медіадіалог” розпочався у 2015 році зі співпраці Форуму українських журналістів, очолюваним Володимиром Данилюком, німецької організації Youth4Media, OK-TV Людвіґзгафен та Інституту журналістики.