1. Статті надсилаються відповідальному секретареві редакційної колегії на e-mail редакції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  Студенти і аспіранти надсилають також відгук наукового керівника. Статті приймаються оформленими відповідно до вимог
  2. Надіслані матеріали проходять рецензування відповідними фахівцями. За позитивного висновку стаття передається для формування наукового збірника.
  3. У разі прийняття редакцією статті до друку, автору надсилається інформація про вартість публікації. Автор сплачує вартість додрукарської підготовки відповідно до обсягу статті і надсилає скановану квитанцію про оплату на e-mail редакції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В електронному листі, до якого прикладено скан квитанції про оплату, має бути зазначено прізвище автора, назва статті і журнал, до якого статтю прийнято для публікації.
  4. Статтю розглядає відповідальний секретар на предмет дотримання вимог до оформлення стурних елементів. За потреби – відсилає статтю автору для усунення недоліків у оформленні.
  5. Редколегія залишає за собою право редагувати статті без шкоди для змісту і без погодження кінцевого тексту з автором.
  6. Відповідальний секретар редакційної колегії формує макет журналу, який затверджується на засіданні редакційної колегії. Редакційна колегія подає зміст журналу на розгляд вченої ради Інституту журналістики, яка рекомендує журнал до публікації.
  7. Висилаючи статтю для публікації в журналі, автор підтверджує своє виняткове авторство на цю статтю і бере на себе відповідальність за:
  • можливе порушення авторських прав третіх осіб,
  • достовірність поданої в статті інформації, її професійно-змістовну і методичну коректність, 
  • відповідність матеріалів нормам законодавства, моралі та етики,
  • коректність наявних у тексті посилань на інтернет-ресурси і літературу.