«НОВА ГЕНЕРАЦІЯ» НА СТАРТІ

На Першому каналі Українського радіо цієї середи вперше вийшла в етер програма «Нова Генерація». Її пілотний випуск було присвячено взаємодії поколінь X, Y та Z.

 Творчий колектив передачі – директор, викладачка і студентка Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ведучий, додзвонювачі та дописувачі передачі у Вайбері разом із гостями студії – науковицею  Наталією Довгань та HR-менеджеркою Юлією Чаплінською шукали ті самі точки перетину трьох поколінь. Крапку над І в дискусії поставив дописувач: «Діти завжди розумніші за батьків, ґрунтуючи свій розвиток на досягненнях батьків».

Щосереди о 20.10 слухайте програму «Нова Генерація», це проєкт про та для активної молоді, про те, чим нині живе нова генерація українців, які має здобутки та що її турбує. Можете долучатися до нашої розмови у живому етері за номером 239 62 92 або писати на Вайбер 097 107 107 9.


ПІДПИСИ ДО ФОТО:
На фото 1:
В етері з гостями програми
На фото 2:
праворуч – Володимир Різун, ведучий «Нової Генерації», по центру – Юлія Рибчинська, редакторка, ліворуч – Інна Бєлінська, співведуча, редакторка.
Джерело фото: взято з відкритих джерел