Корисні сайти

Перейдіть на сайт, клацнувши на логотип.

Міністерство освіти і науки України

mon

Міністерство освіти і науки України (МОН України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

МОН України входить до системи органів виконавчої влади і є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення формування та реалізації державної політики у сферах освіти і науки, інтелектуальної власності, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, інформатизації, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, створення умов для розвитку інформаційного суспільства, а також у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форми власності.


Київський національний університет імені Тараса Шевченка

knu1111

Київський національний університет імені Тараса Шевченка сьогодні – це класичний університет дослідницького типу, провідний сучасний науково-навчальний центр України. В умовах розбудови незалежної Української держави перед університетом постали нові відповідальні завдання.

Майбутні фахівці мають відзначатися глибокими професійними знаннями та спроможністю творчо мислити, усвідомленням величезної відповідальності за справу та готовністю до сподвижницької праці. Упоратися з такою місією може лише вищий навчальний заклад із тривалою історією здобутків та успіхів як у педагогічній, так і в науковій діяльності. Яким і є Київський національний університет імені Тараса Шевченка.


Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

inst-of-journ

У 1947 р. на філологічному факультеті було відкрито відділення журналістики, яке готувало журналістські кадри для ЗМІ. 1953 р. створено факультет журналістики, а через 40 років на його базі виник Інститут журналістики.

Сьогодні в його стінах готують спеціалістів таких напрямів підготовки, як журналістика, видавнича справа та редагування, реклама та зв’язки з громадськістю, кіно-, телемистецтво. Більш детальну інформацію про його роботу бажаючі можуть знайти на сайті Інституту.


Наукова періодика Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

nauk-period

Сучасний світ наукових видань з галузі «Соціальних комунікацій» не такий вже й багатовимірний – і журналів не так багато, і спеціалізація у багатьох досить жорстка.

Мережевий ресурс “Наукова періодика Інституту журналістики” засновано з метою створення спільної площадки для обміну науковими ідеями, думками, для презентації і самих досліджень, і їх ідей, для апробації отриманих результатів та широкого наукового діалогу: саме тому всі видання репрезентовані у електронному форматі для широкого загалу науковців.


Науково-методична комісія з журналістики та інформації МОНУ

nmk

Науково-методична комісія з журналістики та інформації Міністерства освіти та науки України була створена в 1953 році, в 2000 – її очолив Володимир Володимирович Різун.

НМК з журналістики та інформації є членом Світової ради журналістської освіти (World Journalism Education Council). Рада репрезентована 32-ма академічними асоціаціями з усього світу. Рада прагне створити спільний простір для освітян сфери журналістики, сконцентрувавшись на універсальних цінностях.


Портал української книжкової індустрії

uabooks

Портал UABooks.info допоможе українським видавцям та книгорозповсюджувачам знайти в Інтернеті та за його межами необхідну найактуальнішу інформацію про книжкову індустрію – саме тоді, коли вона їм потрібна, допоможе їм покращити свій бізнес, надаючи зручний доступ до інформації про необхідне обладнання та матеріали, ресурси національних та міжнародних виробників та постачальників бізнес-послуг.

Головною метою створення порталу є сприяння розвитку більш конкурентоспроможного книжкового ринку в Україні, покращення умов роботи українських видавців та книгорозповсюдживачів, надання доступу до найбільш корисних та необхідних національних та міжнародних інформаційних та ділових ресурсів та збільшення накладів книг, що друкуються та розповсюджуються в Україні.


Українська асоціація видавців періодичної преси

asociacia-vydavciv

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) є добровільною, недержавною неприбутковою організацією – асоціацією видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регулювань, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості.

З моменту створення (у 2001 році) УАВПП послідовно докладає зусиль як до покращення законодавства та норм, які регламентують ведення бізнесу, так і передає видавцям знання та технології, необхідні для розвитку видавничих компаній.


Федерація роботодавців України

federacia-robotodavciv

Федерація роботодавців України (ФРУ) – всеукраїнська організація роботодавців, яка представляє інтереси бізнесу як в Україні так і на міжнародному рівні.

Сьогодні ФРУ об’єднує більше 80 галузевих і територіальних організацій роботодавців, що представляють найбільш вагомі сектори економіки України, серед яких: машинобудування, металургія, агропромисловий комплекс, хімічне виробництво, ПЕК, медична та мікробіологічна промисловість, будівництво, легка та харчова промисловість, сфера послуг. ФРУ представляє інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 5 млн. людей.


Студія медіадизайну

studia-mediadyz

Навчальна лабораторія «Студія медіадизайну» була створена 1 березня 2008 р. Головним завданням студії є підвищення культурно-освітнього рівня медіагалузі. Студія має бібліотеку електронних, періодичних та книжкових видань з дизайну, фотосправи, теледизайну, web-дизайну, комп’ютерної графіки, макетування та верстки, нових технологій дизайну, поліграфії.