На “Журвесні” в ННІЖ відбулася презентація книжок Віолетти Кіркоти про героїв України

У Навчально-науковому інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка в межах фестивалю “Журналістська весна”, відбулася презентація двох томів книжки “Народні герої України. Історії справжніх” Віолетти Кіртоки.

Журналістка видання “Цензор. НЕТ” Віолетта Кіртока з 2014 року регулярно висвітлює події російсько-української війни. Сьогодні, 25 травня, вона розповіла студентам, викладачам та гостям інституту про процес створення книжки, нюанси військової журналістики та плани на майбутнє її видання.

Обидва томи містять по 45 історій про героїв України: військових, волонтерів, медиків, журналістів, громадських діячів тощо. Туди увійшли розділи як про живих, так і про посмертно нагороджених героїв. Як пояснює авторка, при верстці вияснилося, що на обкладинку лягає 45 портретів — тому й було вирішено обрати таку концепцію. Вона сподівається написати ще й третій том, а наприкінці літа перша частина вийде в англійському перекладі.

Очільниця кафедри видавничої справи та редагування ННІЖ Тетяна Крайнікова (ліворуч), журналістка видання Цензор.НЕТ Віолетта Кіртока (в центрі), викладачка ІМВ Ганна Хлистун (праворуч).
Фото – Олена Рижко.