Лист першокурсникам-магістрам

Шановні студенти!

Вітаємо із зарахуванням на перший курс Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Запрошуємо Вас до Інституту журналістики за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 36/1 18 вересня. З огляду на протиепідеміологічні вимоги зустріч відбудеться відповідно до графіка, який Ви отримаєте в наступному листі. Початок організаційної зустрічі для першої групи – з 15 години, остання зустріч для визначеної групи відбудеться не пізніше 20.00.

З 21 до 25 вересня включно навчання буде проводитися онлайн, деталі організації навчального процесу Вам будуть повідомлені 18 вересня.

Просимо не пізніше 18.00 15 вересня підтвердити свою присутність  на електронну адресу izh.1kurs@gmail.com. Для цього напишіть лист за формою:

У темі листа вкажіть абревіатуру освітньої програми, на яку Ви  вступили.

У тілі листа напишіть своє повне прізвище та ім’я і фразу «Буду» (якщо Ви не зможете бути – напишіть «не буду» і вкажіть причину).

Абревіатури освітніх програм:

Спеціальність 061 – Журналістика

Туристична журналістика ТЖ
Медіакомунікації в бізнесі МБ
Стратегічні комунікації СК
Журналістика та медіакомунікації (включає спеціалізації: журналістика, реклама, зв’язки з громадськістю, видавнича діяльність та медіаредагування, медіакомунікації) денна форма ЖМКд
Журналістика та медіакомунікації (включає спеціалізації: журналістика, реклама, зв’язки з громадськістю, видавнича діяльність та медіаредагування, медіакомунікації) заочна форма ЖМКз
Журналістика і соціальна комунікація (мова навчання англійська) / Journalism and social communication ЖМКа
Спортивна журналістика (спільно з Національним університетом фізичного виховання і спорту України) СпортЖ
Мовлення на зарубіжні країни МЗК
Соціально-правозахисна журналістика СПЖ
Дитячі видання (спільно з Університетом Бат Спа м.Бат, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) ДВ
Правова журналістика ПЖ
Цифрові медіа ЦМ
Інформаційне забезпечення агробізнесу ІЗА
Комунікаційне забезпечення діяльності громадських організацій КЗДГО
Арт-медіа АМ

Приклад листа:

Графік роботи першого курсу також буде опубліковано на сайті Інституту журналістики http://www.journ.univ.kiev.ua/

  • Наголошуємо, що кожен студент повинен при собі мати маску, дотримуватися соціальної дистанції.
  • На вході до корпусу обов’язково пройти температурний контроль та дезінфекційну кабіну, уникати натовпу, звертати увагу на вказівники та оголошення викладачів, співробітників.
  • Рекомендуємо прибути в корпус на час, що буде вказаний у запрошенні, щоб не створювати натовпу в корпусі.
  • Лист із запрошенням буде надіслано вам у відповідь на підтвердження вашої присутності на зустрічі 18 вересня.
  • Для всіх студентів, які не зможуть бути присутніми у цей день, детальна інформація розміщуватиметься на головній сторінці сайту Інституту журналістики та додатково буде повідомлено про онлайн-зустріч у ці ж дні.

УВАГА! Студенти, які хочуть вчитися онлайн протягом семестру, – мають надіслати заяву на ім’я директора Різуна В. В. з проханням дозволити таку форму навчання. Заяву потрібно підписати, сфотографувати чи зісканувати і прислати за вказаною вище адресою.

У період  з 28 вересня навчання першокурсників відбуватиметься за змішаною формою, детально про це – під час зустрічі та на сайті.

Якщо Ви не можете приїхати на 18 вересня з питань безпеки чи інших причин,- не хвилюйтеся, це ніяк не позначиться на вашому подальшому навчанні. Ми зробимо все, щоб вам було комфортно і зручно!

Дирекція Інституту журналістики