Любі студенти і випускники!

Цього року ми мали святкувати 75-річчя найпотужнішої школи журналістики в Україні. У 1947 році ми були відділенням журналістики і поступово росли під надійним захистом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тепер ми один із підрозділів університету – Навчально-науковий інститут журналістики, де навчаються майже 1500 студентів і працюють майже 150 викладачів, справжніх професіоналів, теоретиків і практиків двох спеціальностей – «Журналістика» та «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво».

Щороку, в останню суботу травня, ми відзначаємо день нашого факультету – «Журналістську весну». Це день кожного студента, кожного випускника, всіх викладачів, які були або досі залишаються з нами, виховують нові покоління компетентних фахівців.

На жаль, іноді життя вносить корективи: минулого року ми змушені були провести «Журналістську весну» онлайн. Цього року ми сподівалися нарешті зустрітися одне з одним у рідному інституті, обійняти одне одного, наробити чудових світлин напам’ять в унікальному парку біля нашого корпусу, але 24 лютого 2022 року росія підступно атакувала незалежну Україну.

Ми змушені перенести святкування на 2023 рік. Зараз наше основне завдання – це підтримувати Збройні сили України і кожного журналіста, який ризикує життям у пошуках правди про звірства ворога у нашій країні.

Ми солідарні з усіма журналістами, які щохвилини захищають Україну на інформаційному фронті, і висловлюємо щирі співчуття сім’ям загиблих колег. Ваші жертви не були даремними і ніколи не будуть забутими.

Віримо у перемогу і чекаємо на зустріч!

Слава Україні!

Директор Навчально-наукового інституту журналістики
Володимир РІЗУН