“Голодомор очима студентів Навчально-наукового інституту журналістики

У тиждень пам’яті жертв Голодомору-геноциду українців відбулася Міжнародна наукова конференція «Диктатори ХХ–ХХІ століть: тоталітарні режими та наслідки для суспільства». У конференції взяли активну участь професори та доценти НН Інституту журналістики: Володимир Різун, Юрій Бондар, Алла Бойко, Марина Женченко, Віталій Корнєєв, Віктор Набруско, Ярослава Прихода, Володимир Сергійчук, Анна Удовенко. Традиційно на конференції було вручено лауреатам 2022 р. відзнаку «Медаль Гарета Джонса. Правда і Честь». Цю почесну місію виконали Віталій Корнєєв та Юрій Бондар.

Студентське представництво від Інституту було в презентації «Голодомор очима студентів. Проєкти студентів кафедри
видавничої справи та редагування НН Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка», яку підготували викладачки кафедри видавничої справи та редагування Марина Женченко та Ярослава Прихода.

Пропонуємо Вам подивитись / послухати: короткометражний фільм «Сторінка», п’єсу «Зречення Ґарета Джонса», подкасти зі спогадами очевидців Голодомору, відеоролік про події Голодомору-геноциду та діяльність Ґарета Джонса, ознайомитися із матеріалами кросмедійного проєкту “Журналіст Ґарет Джонс” на сайті НН Інституту журналістики.

Пам’ятаймо, ЩОБ НІКОЛИ ЗНОВУ…”