Еко-вечірка 2.0 в Інституті журналістики

15 квітня о 12-30 стартує друга еко-вечірка, організована активістами еколого-волонтерського руху «Зелений інститут журналістики» – екологічний проект студентів ІЖ КНУ імені Тараса Шевченка.
Організатори екологічного свята чекають за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 36/1, Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Перша еко-веічрка відбулася в листопаді 2018 року й була підтримана провідними екологічними організаціями України – Україна без сміття, Let`s do it Ukraine та Ozero.

На Еко-вечірці 2.0 гості зможуть просто відпочити в хорошій компанії під теплим сонцем. Широко розчинені двері пропускатимуть у хол  Інституту журналістики музику, пригощатимуть гостей бренди “правильної” їжі: кав’ярня Hack cafe та кафе-магазин bez CAXAPA, духмянити буде косметика від Sabo shampoo та Boutique Sapo, а туристичне агентство Перший туристичний центр готове надихати на пізнання краси світу подарунковими сертифікатами на 1000, 1500 та 2000 грн.

Призів насправді буде багато – всі партнери підготували щось своє. Головними партнерами  івенту стали соціально відповідальні ГК «Фокстрот» та PepsiCo Ukraine, представлена брендом «Садочок».

Вхід безкоштовний, а всі гроші з продажів «Зелений інститут» та партнери віддадуть дітлахам з ЦСР «Ковчег» та ВГБФ «Батькiвська турбота». Команда проекту зустрічатиме гостей в холі і готова поділитись своїми екологічними кроками як в роботі, так і в особистому житті – варто підтримувати одне одного та поширювати досвід свідомого споживання! Охочим відвідати вечірку потрібно лише зареєструватись. Чекаємо на Вас!

Акредитація ЗМІ обов’язкова.

Довідка:

9 років корпоративну культуру ІЖ формує екологічний студентський проект «Зелений інститут». Він зародився на практичних заняттях з предмету «Професійна підготовка: організація роботи прес-служб»  як майстерня з професіоналізації освіти та досяг помітного масштабу:  18 івентів організували студенти з метою іміджування свого закладу, 70 меседжів та публікацій про проект було поширено у ЗМІ, на власних та партнерських сайтах, у соціальних мережах тощо.

За цей час 5,5 тонн макулатури здали викладачі та студенти в рамках роботи проекту, а виручені гроші віддали 5 соціальним закладам та бійцям АТО. У 2018 вперше студенти провели Еко-вечірку, до участі в ній студенти-піарники Зеленого Інституту залучили спікерів від 3 лідерів еко-руху України: Україна без сміття, Let’s do it Ukraine, Ozero. Також знайшли 5 комерційних партнерів: ГК «Фокстрот»,  «Green Elvis», «Zelena», «Ooh-la», «Бутерброд-Sumasbrod».

15 квітня відбудеться Еко-вечірка 2.0, яку підтримають вже 7 партнерів: ГК «Фокстрот», PepsiCo Ukraine («Садочок»), правильна кав’ярня Hack cafe, кафе-магазин здорової їжі bez CAXAPA, Перший туристичний центр, косметичні бренди Sabo shampoo та Boutique Sapo.