До уваги студентів Інституту журналістики!

Щодо початку та форми занять.

  1. Студенти 2 – 4 курсів бакалаврату та магістратури починають навчання з 1 вересня 2020 року по 11 вересня  2020 року дистанційно, їхати до інституту не потрібно. Додаткові розʼяснення щодо необхідності приїжджати до інституту з 13 вересня ви отримаєте пізніше.
  2. Студенти перших курсів бакалаврату та магістратури починають заняття з 17 вересня 2020 року в аудиторіях інституту журналістики. Навчання в аудиторіях відбуватиметься 17 – 18 вересня. З 21 по 25 вересня заняття будуть проводитися  дистанційно. Додаткові роз’яснення щодо необхідності приїжджати до інституту з 27 вересня ви отримаєте пізніше.
  3. УВАГА! Студент може за бажанням перейти повністю на дистанційну форму навчання, при цьому поселятися в гуртожиток не потрібно. Для цього необхідно написати заяву на ім’я директора з проханням перевести на дистанційну форму навчання до кінця семестру. Фото (скан) написаної від руки та підписаної заяви треба надіслати методисту на електронну пошту.

 

Щодо розкладу та організації дистанційного навчання.

  1. 30 серпня 2020 року на сайті інституту зʼявиться перший розклад занять для студентів 2 – 4 курсів на період начитки лекцій з 1 по 11 вересня 2020 року (дистанційне навчання). У розкладі біля дисципліни в дужках буде вказано код дисципліни для реєстрації в Google Class (Classroom, Клас).
  2. Прохання до студентів. Мати облікові записи в Google, називати облікові записи коректно – своїми іменами та прізвищами в українському варіанті. Називайте поштові скриньки теж прізвищами в латинському варіанті. Радимо приєднуватися до Classroom з акаунту Gmail. Інформацію про отримання корпоративного акаунту розміщено на сайті Інституту журналістики.
  3. Реєстрація обовʼязкова, бо це означатиме, що студент приступив до занять! Студенти, які не зареєструються, будуть вважатися як такими, що не приступили до занять і можуть пропонуватися деканатом до відрахування.

Після реєстрації викладачі з вами будуть комунікувати, давати завдання, залучати до відеоконференцій через Google Meet.