До уваги студентів-бакалаврів 2-ого та 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання  протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р (березень-червень) в Університеті Тушія у м. Вітербо (Італія) для бакалаврів 2-ого та 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів.
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту: 20 жовтня 2021 року.
Предметні напрямки: журналістика

Сайт університету-партнера за посиланням: http://www.unitus.it/en
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1. CV / резюме в форматі EUROPASS;
2. Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат чи інший документ (університетський) про рівень знання
англійської мови (не нижче рівня B1).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!.
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
Каталог курсів- Див. FACT SHEET_UNITUS_July 202
також
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності  http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk)  із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
6. Для бакалаврів: Витяг із залікової книжки за всі завершені семестри навчання (перекладений на англійську мову та завірений). За витягом потрібно звертатися до методиста на факультеті/інституті.
Просимо надсилати витяги з оцінками на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua
Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/ejHYZan4A6q1XsHPA
Бажаним є також володіння італійською мовою хоча б на базовому рівні (не обов’язково).
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf  (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: TUSCIA-2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту координатора проекту Юрія Дмитровича Гаврильця youri1985@gmail.com  та Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua.
За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+  із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.
Поради щодо оформлення конкурсних документів  на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement, сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) та FACT SHEET_UNITUS_July 2021  можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
***Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.
 ****Розмір щомісячної стипендії складає близько 850 €/міс., розмір гранту на подорож – 275 €.
****** З додатковою інформацією стосовно перебування в Університеті Тушії можна ознайомитися в FACT SHEET_UNITUS_July 2021.