4-13 вересня триває всеукраїнський фестиваль студентів та викладачів журналістики “Праволюдяність: Mediafest”

Інститут журналістики спільно з Центром прав людини ZMINA та Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) третій рік поспіль проводять всеукраїнський фестиваль студентів та викладачів журналістики “Праволюдяність: Mediafest”. Цього року медіафестиваль відбудеться в онлайн форматі. Серед учасників 83 студентів та викладачів з 20 університетів України. ІЖ на фестивалі представляють викладачі кафедри соціальних комунікацій І.Бєлінська, Т.Сащук, К.Шендеровський, студентки 3 курсу Зеленова Домініка та Славич Людмила, студенти магістерської програми «Соціально-правозахисна журналістика» Філоненко Віталіна, Марчук Валентин, Фостяк Ярина-Іванна, Клєвакіна Тетяна, Вербицька Дар’я та випускниця цієї програми Задорожна Євгенія.

Цьогорічний медіафестиваль – це не тільки правозахисне занурення в гостро соціальні теми, а й можливість створити власні медіапродукти як відповідь на ті виклики, що постають перед нами в умовах пандемії COVID-19. Об’єднуюча тема медіафестифалю «COVID-19: нові виклики й можливості для прав людини та медіа в Україні».

На фестивалі у п’яти тематичних майстернях, на чисельних вебінарах та онлайн-студіях працюватимуть 18 медіатренерів, 12 журналістів-практиків, 7 правозахисків та весь склад студії Real Stories Production.

З Програмою та учасниками медіафестивалю можна познайомитись на сторінці Ресурсного хабу “Права людини та медіадіяльність в Україні” http://labs.journ.univ.kiev.ua/hrj/