Запрошуємо на вшанування пам’яті професора Олександра Пономарева (оновлено)

Минув рік відтоді, як 14 жовтня 2020 року пішов з життя заслужений професор Університету Олександр Данилович Пономарів. Відійшла у вічність людина, моральний авторитет якої давно визнано не лише в наукових колах, а й серед усієї української громади, не байдужої до рідного слова. Непохитність, незламність, стійкість Олександра Даниловича навіки залишаться для нас недосяжним моральним орієнтиром.

Колектив Навчально-наукового інституту журналістики запрошує колег, друзів, студентів Олександра Даниловича вшанувати пам’ять видатного мовознавця й патріота України 20 жовтня 2021 року на Південному кладовищі* (центральна алея, ділянка 38, ряд 15, місце 9), де об 11.00 відбудеться відкриття пам’ятника на могилі Професора.

Прийдімо й, за давньою християнською традицією, згадаймо щирим словом людину, яка впродовж усього свого земного життя дарувала нам радість і любов!

Університетський автобус вирушатиме до Південного кладовища о 10:00 від навчальних корпусів Університету навпроти НК “Експоцентр України” (ВДНГ). Після завершення урочистостей цим же автобусом можна буде повернутися до Києва.
Довідки за тел.: (098) 429-16-69 (Дмитро)